Ubezpieczenia komunikacyjne

  • Ubezpieczenia firmowe obejmują ubezpieczenie majątku firmy od ognia i innych zdarzeń losowych, mienia od kradzieży z włamaniem i rabunku, od dewastacji, szyb od stłuczenia, cargo, i wiele innych, a przede wszystkim coraz popularniejsze i potrzebne w działalności gospodarczej ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej z tytułu posiadania mienia i wykonywania działalności z wieloma rozszerzeniami. Również wykonywanie pewnych zawodów wiąże się z obowiązkiem ustawowym zawarcia ubezpieczenia OC zawodu .

    Dobrowolne ubezpieczenia firmowe są niezbędnym elementem w trakcie prowadzenia działalności gospodarczej. Dobrze dobrany zakres ubezpieczeń gwarantuje nam bezpieczeństwo i pomoc w przypadku zaistnienia nieprzewidzianych sytuacji związanych z prowadzoną działalnością, czy posiadanym mieniem. Na majątek firmy pracujemy przez wiele lat, a np. powódź, pożar, czy inne zdarzenie w kilka chwil może spowodować, że nie mamy już niczego. Wówczas z pomocą przychodzi nam Towarzystwo Ubezpieczeniowe, w którym wykupiliśmy polisę. Istnieje wiele możliwości co do zakresu ubezpieczenia , więc zachęcamy do skontaktowania się z naszym biurem , w celu dobrania najlepszego ubezpieczenia dla Państwa Firmy .

    Ponadto oferujemy ubezpieczenia finansowe - Z tego rodzaju ubezpieczeń korzystają wszystkie firmy, które biorą udział w różnego rodzaju przetargach publicznych i niepublicznych. Gwarancje ubezpieczeniowe są składane w zamian za zabezpieczenie wnoszone w formie gotówki, co daje startującemu w przetargach zdecydowanie lepszą płynność finansową firmy, a co ważniejsze w odróżnieniu od gwarancji bankowych, nie wpływa na zdolność kredytową.